Fotobudka na wesele – gadżety i wynajem

fotobudka na wesele

Przyszłe Pary Młody planując przyjęcie weselne szukają inspirujących pomysłów na jego organizację. Każdy z Nowożeńców chciałby by ten dzień został zapamiętany na długo przez wszystkich gości. Atrybutem, który może znacząco się do tego przyczynić jest fotobudka na wesele – ostatnimi czasy obowiązkowa atrakcja każdego ślubu i większej imprezy.

Dlaczego fotobudki na wesele wzbudzają takie zainteresowanie?

Przede wszystkim jest wspaniałą pamiątką – zarówno dla gości, jak i dla samej Pary Młodej. Dodatkowo jest atrakcją podczas samego wesela – pozwala na fikuśne pozy przed aparatem, które następnie otrzymuje natychmiastowo do ręki. Nie musimy więc czekać długich tygodni, aż część gości prawie zapomni o ferworze zabawy i nie będzie zainteresowana oglądaniem zdjęć. Nasza fotobudka wesele rozbawi i zachęci gości do pamiątkowego pozowania przed aparatem.

Fotobudka – koszt wynajmu, z którym musimy się liczyć

Jeśli interesuje nas jednodniowa fotobudka wynajem będzie najlepszym pomysłem. Zazwyczaj korzystamy z usług zewnętrznej firmy, która przyjeżdża do nas z gotowym sprzętem, rozstawia go, oraz przedstawia podstawowe instrukcje. Możliwe jest wypożyczenie na godziny lub całą zabawę. Ile kosztuje taka usługa? Poza czasem na jaki chcemy wynająć sprzęt, wiele zależy także od miasta, w którym organizujemy wesele.

Fotobudka – cennik zależnie od miasta

Jeśli interesują inne atrakcje, takie jak duże napisy, dekoracje świetle i dymne oraz fotobudka koszt łączny wyjdzie nas prawdopodobnie mniej. Nasza fotobudka cennik będzie miała również uzależniony od terminu wesela. Im bardziej oblegany okres tym cena może wzrastać. Analogicznie często oferty poza weekendem, np. na wesele w piątek lub czwartek będzie oznaczało niższy koszt.

Poniżej prezentujemy uśrednioną cenę zależnie od poszczególnych miast:

  • Gdańsk – 2 godziny 400-600 zł
  • Warszawa – od 500 zł za godzinę
  • Wrocław – 250 zł za godzinę

Czy i jakie gadżety do fotobudki są potrzebne?

Sama fotobudka, oraz aparat polaroid to nie wszystko. Prawdziwą zabawę tworzą dostarczone gadżety do fotobudki! Te mogą być przeróżne, w zależności od oferty firmy oraz naszych upodobań.

gadżety do fotobudki na wesele i ślub

Królują wesołe okulary przykładane do twarzy, kolorowe peruki, lub czerwone usta. Bardzo popularne są także napisy tematyczne. Wówczas możemy uwiecznić Parę Młodą z uroczymi kartkami odwróconymi ku sobie “Ona jest moja! / On jest mój!”, lub “Ona ma zawsze rację!”. Popularne są także wycięte z tektury kieliszki szampana, korony, krawaty czy muszki. Jak widzimy, bez gadżetów do fotobudki się nie obejdzie. Jednak… czy jest się o co martwić? Zdecydowanie nie. Takie akcesoria są pewnikiem każdej oferty wynajmu.

Fotobudka  – wynajem nie tylko na ślub

Jak widać fotobudka na wesele powinna okazać się strzałem w dziesiątkę każdej zabawy! Będzie nieocenioną atrakcją dla naszych gości, którzy już w trakcie wesela mogą zdobyć pamiątkowe zdjęcie ze wspólnej zabawy. Coraz częściej także jest fotobudka wynajem oferuje podczas imprez urodzinowych, panieńskich oraz innych okolicznościowych. Warto pomyśleć o jej wyborze także na przyszłe okazje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *