Brama z balonów – weselna girlanda zachwyci każdego!

brama z balonów na wesele ślub girlanda

Czas przygotowań do najpiękniejszego dnia w życiu dwojga młodych ludzi najczęściej przemija w biegu, stresie i ciągłymi nowymi rzeczami na głowie. Przygotowanie sali. Wybór zespołu na wesele czy potraw podawanych podczas imprezy to najważniejszy rzeczy w trakcie przygotowań. Natomiast kolejne sprawy często schodzą na dalszy plan. Mimo tego, że marząc o idealnej oprawie całej ceremonii, ważny jest dosłownie każdy aspekt. Również weselna  brama z balonów, od której zaczyna się wizualna podróż ceremonii weselnej.

Co trzeba wiedzieć o bramie z balonów?

Brama z balonów na wesele powinna być solidnie wykonana i odpowiednio zamocowana. Nikt z organizujących przyjęcie osób nie chciałby, aby balony ze względu na brzydką pogodę popękały lub odleciały w nieznanym kierunku.

Jak w takim razie odpowiednio wykonać taką oprawę jak brama balonowa?

  1. Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiednie balony, aby brama z balonów nie tylko pod względem odpowiedniej kolorystyki, ale również, a nawet przede wszystkim trwałości wytrzymała cały uroczysty dzień. Oraz najlepiej też poprawiny, jeśli takie są organizowane. Warto więc zainwestować nieco więcej funduszy w lepszego rodzaju balony, aby brama na wesele z balonów „przetrwała próbę czasu”.
  2. Kolejna sprawa to mocowanie. Ważne, aby mieć odpowiednią technikę wiązania balonów, tak aby nie pouciekały nam one w trakcie imprezy. Zwłaszcza jeśli postaramy się zrobić ładny wzór, uciekające balony popsują całościowy wygląd dekoracji. Przez to starania pracujących przy tym osób pójdą na marne. Jednak najgorsze jest, że stracimy efekt „wow” na jaki na pewno liczyliby państwo młodzi.
  3. Istotnym czynnikiem jest też sam wzór. Zależy on m.in. od możliwości jakie daje konkretna brama, jej kształt i wygląd. Właśnie z tego powodu warto zawsze indywidualnie dobierać koncepcję dla wystroju bramy balonowej.

Brama weselna z balonów – inspiracje

Poniżej prezentujemy tylko kilka inspiracji do wykonania niezapomnianej bramy.

Jak doskonale widać, jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Trzeba również uwzględnić, aby do naszej wymyślonej kreacji i kolorystyki pasowała sama brama z balonów. Cena takiej girlandy w formie bramy waha się w granicach od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Wszystko zależy od wybranego wzoru, rodzaju samych balonów i ewentualnych zdobień.

Odpowiednio przygotowana brama balonowa zachwyci każdego!

Żaden gość, który przyjdzie na ślub młodej pary lub będzie przejeżdżał obok posiadłości, z której rozpocznie się uroczystość – nie przejedzie obok takiej obojętnie. W pełni jednak rozumiemy, że okres przed samym weselem to ciągłe gonienie terminów i czas nerwowych końcowych przygotowań i stresów. Dlatego z wielką chęcią podejmiemy się wykonania takiej bramy z balonów, wzorów i kolorów wybranych przez zainteresowane osoby. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez bezpośredni kontakt mailowy (klik) lub zakładkę kontaktową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *