Świecące balony led na niezapomniane wesele!

świecące balony led

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Zorganizowanie całej uroczystości wraz z przyjęciem weselnym to ogromne przedsięwzięcie. Ma to być niezapomniany czas pełen wzruszeń, radości i zabawy. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik od sukni ślubnej, garnituru, wystroju sali, po dobranie odpowiedniego menu, muzykę, zabawy. Tak by goście długo pamiętali nasze huczne wesele. Organizatorzy prześcigają się w pomysłach na dekorację sali, a często są to niezwykle kosztowne pomysły.

Świecące balony ledowe na niezapomniane wesele!

Na zachodzie bardzo modne stało się wykorzystanie świecących balonów jako atrakcja weselna. Można je wykorzystać na wiele sposobów, a przy odrobinie kreatywności dać sobie oraz gościom weselnym mnóstwo wrażeń. Jedną z najważniejszych kwestii jest to, że takie balony świecące robią ogromne wrażenie, lecz nie sieją spustoszenia w naszym portfelu. Jednym słowem jest to bardzo tania, ale niezwykle pomysłowa metoda na zorganizowanie wyjątkowego i oryginalnego wesela. Jak wykorzystać takie balony jako atrakcję?

Jako dekoracja sali weselnej

Zarówno możemy je umieścić przed samym wejściem na salę, czy wyjściem na ogród, jak również udekorować stoliki. Pięknie będą się prezentować jako ozdoba stołu państwa młodych, zaznaczając i wyróżniając szczególnie to miejsce. Mogą zostać też ozdobione  stoliki z przekąskami czy słodki bufet. Zabawa weselna zaczyna się zwykle o zmroku, wtedy też świecące balony zaczną przykuwać wzrok.

Świecące balony zamiast lampionów szczęścia

Balony z LEDami są całkowicie bezpieczne i nie niosą za sobą żadnych zagrożeń. Wyglądają równie spektakularnie co lampiony. Wystarczy takie LEDowe balony wręczyć gościom i w jednym momencie wypuścić w powietrze. Każdy gość jest zaangażowany w zabawę, a efekt kilkuset balonów świecących w ciemności zapiera dech w piersiach.

Jednak popularne wypuszczanie lampionów jest naprawdę zjawiskowe i potrafi przysporzyć ogrom niezwykle pięknych wrażeń. Niestety wraz z wrażeniami estetycznymi jest w pewien sposób ryzykowne i przy złym użytkowaniu powoduje zanieczyszczenie środowiska. Może grozić również pożarem. Dlatego alternatywą są lampiony w formie torebek, które również przedstawiamy poniżej:


 

 

Balony led z helem zamiast białych gołębi

Może jest to piękny widok, wypuszczenie białych gołębi na znak wolności i niezależności, jednak dla zwierząt jest to cierpienie. Takie ptaki często nie wracają do domu. Dla miłośników zwierząt lepszym rozwiązaniem zdecydowanie będą balony LED z helem. Można je wypuścić w powietrze bez żadnego ryzyka czy krzywdy dla zwierząt i środowiska. Balony LED mogą być wypełnione helem, gazem lżejszym od powietrza, w związku z czym będą się same unosić nad ziemią!

Na sesję zdjęciową

Oprócz doboru miejsca do dobrych zdjęć ślubnych równie ważne są rekwizyty. Świetnie sprawdzą się i tutaj balony LED wesele, dzięki którym mamy wiele możliwości. Możemy stworzyć romantyczną scenerię gdzie w tle mamy kolorowe LEDowe balony lub zabawne scenki pełne uśmiechu i zabawnych pozycji.

Ile kosztują balony z ledami?

Kolorystyka takich balonów jest różnorodna a obsługa bardzo prosta, dlatego z łatwością dopasujemy wszystko do klimatu i wystroju. Możemy wybrać balony oświetlone na jeden kolor bądź takie, które zmieniają kolor cyklicznie. Zwykle są sprzedawane w zestawach po kilka sztuk w zależności od kształtu i koloru.

  • Przykładowo, te które widać w zdjęciu poglądowym na samym początku artykułu, czyli powyższy zestaw – 5 szt. białych balonów LED możemy już kupić za 10,99 zł. Posiadają one włącznik, którym uruchamiamy światełka poprzez wycią. Święcą one średnio do 24h.
  • Możemy również zakupić świecące balony LED  z pilotem na baterie. W zestawie znajduje się przezroczysty balon, który owijamy LEDowym drucikiem o długości około 3 metrów. Koszt takiego balona to 30 zł.
  • Takie w kształcie serca czy gwiazdek możemy zakupić już od 12 zł za sztukę.

Balony ze światełkami bez wątpienia zaskoczą każdego gościa!

Wspaniały pomysł na zaskoczenie gości, gdy zapadnie zmrok. Za dnia będą delikatnie i niepozornie unosić się w powietrzu, gdy zapadnie noc zaskoczą dziesiątkami światełek, nadając wspaniały nastrój naszemu przyjęciu. Świecące balony LED to oryginalny i efektowny element dekoracyjny, który zapewni niezapomniane chwile podczas tak wyjątkowego wydarzenia w życiu, jakim jest ślub. Jeśli napełnimy je helem izadbamy również o to, aby goście razem z nami wypuścili je w powietrze – wystarczy sobie wyobrazić ten niesamowity efekt. Dziesiątki świecących balonów oświetlą niebo wieloma światełkami, które powędrują wysoko i przypieczętują nasz ślub pięknymi zdjęciami i niezapomnianym momentem prawdziwego piękna.

Sprawdź koniecznie powiązane artykuły:

-> Jak napompować balon foliowy powietrzem lub helem? Dotyczy również balonów LEDowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *