Pudło z balonami na ślub! Dekoracja niespodzianka!

pudło z balonami na ślub

Weselne atrakcje to coś, o czym należy pomyśleć bez względu na to, czy urządzamy małe przyjęcie, czy też tradycyjne polskie wesele z pompą. Zarżnięta świnia podana pomiędzy tańcami nie jest złym pomysłem, ale nie zawsze będzie tym trafionym, stosownym do klimatu czy motywu przewodniego wesela. Jeśli poszukujesz inspiracji na ponadczasową, uniwersalną atrakcję i dekorację w jednym, albo zastanawiasz się, jak zaskoczyć Parę Młodą zobacz, z jaką propozycją przychodzimy.

Pudło z balonami na ślubie to uniwersalny pomysł na wyjątkową dekorację!

Oprawa wizualna w dniu ślubu jest bardzo istotna. Drobnymi czy większymi detalami można podkreślić ten wyjątkowy, wyśniony i wyczekiwany dzień. Nie bez powodu coraz częściej Pary Młode decydują się na organizację wesela według konkretnego motywu przewodniego, rustykalnego, glamour. Czasem ciężko o uniwersalny pomysł na dekorację.

W każdej sytuacji sprawdzi się pudło z balonami na ślub!

Wyobraź sobie takie ogromne pudełko, przypominające opakowanie iście spektakularnego prezentu, z którego tuż po otwarciu unoszą się setki balonów. Taki karton z balonami może pomieścić od 50 do 300 lub ekstremalnie 500 balonów! Dodatkowo uroku dodadzą balony serca, przywiązane wstążką. Taką dekorację można wykorzystać tuż po zaślubinach, przed kościołem, urzędem czy w plenerze. Intrygujące pudło z balonami może pojawić się przed salą. Goście, którzy dotrą na miejsce, będą mieli doskonałą okazję do rozmów, nim dotrze Para Młoda.

Zresztą spójrzcie sami, jak ogromne wrażenie potrafią wywołać:

Balony obecnie nie kojarzą się z kiczem. Mogą być niezwykle efektowne. Genialnie wyglądają na fotografiach i filmie. Jeśli planujesz uwiecznienie tego dnia, koniecznie zadbaj, aby fotograf, kamerzysta byli obecni, kiedy otworzycie pudło z balonami. Wasze miny i zdumienie na twarzach zgromadzonych gości warto udokumentować.

Pudło niespodzianka z balonami

Pomysł na pudło z balonami na ślub pozwala na zaskoczenie gości efektowną dekoracją, a ponadto może stanowić niespodziankę dla Młodej Pary. Często jest lepszym pomysłem niż podarowanie zwykłego prezentu. Każda Para Młoda, niezależnie od wieku, będzie mile zaskoczona, kiedy ujrzy wyjątkowe pudło niespodzianka z balonami. Wszyscy na długo zapamiętają taką atrakcję. Wciąż nie jest zbyt popularna, dlatego ma szansę wywołać naprawdę wielkie WOW. Co więcej, duże pudło na balony wygląda jak prezent. Dopóty nie zostanie odpakowany, będzie wzbudzał ciekawość. Taki prezent zawsze jest bardzo oryginalny i pozostanie w pamięci Pary Młodej.

Aby zobaczyć dostępne pudła, wystarczy kliknąć tutaj lub w poniższy obrazek:

balony z pudła

Podsumowując – czy warto? Oczywiście, że tak!

Dzień ślubu z weselem czy bez to zawsze wyjątkowy dzień. Warto podkreślić tę wyjątkowość. Zachwycające balony na wesele w kartonie są do tego świetnym pomysłem. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani ofertą tego typu dekoracji, koniecznie zapraszamy do formularza kontaktowego! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *