Bańki mydlane na wesele i ślub. Profesjonalny pokaz baniek mydlanych

bańki mydlane na wesele

W dzisiejszych czasach im wesele bardziej oryginalne, tym więcej miłych wspomnień pozostawi nie tylko młodej parze, ale także i gościom. Każdy prześciga się w co raz to nowych pomysłach. Ostatnio pojawiła się moda na wielkie bańki mydlane na wesele. Bardzo szybko się ona przyjęła i zyskała wielkie grono fanów. Warto przyjrzeć się bliżej tej atrakcji, gdyż zasługuje ona na uwagę. Sprawia wiele frajdy nie tylko tym najmłodszym gościom, ale także i tym starszym, którzy uważają, że widzieli już wszystko.

Na czym się skupić przy wyborze najlepszych pokazów baniek mydlanych na wesele?

Wesele to wyjątkowy dzień i każdy chce, aby był on najbardziej niezapomnianą chwilą w jego życiu. Nie bez powodu. Aby uatrakcyjnić ten niezwykły dzień wiele osób decyduje się na wplecenie atrakcji związanych mydlanymi bańkami, które powodują niemałą furorę i dziecięcą euforię wśród gości. Przyznaj się Drogi Czytelniku, czy kiedy ostatnio leciała w Twoją stronę chmara mydlanych kulek – to potrafiłeś przejść obojętnie? My też nie! 🙂

Bańki mydlane na ślub to subtelny i sentymentalny dodatek

Jeżeli chodzi o bańki mydlane wesele jest idealną imprezą, aby je tam umieścić. Można ich użyć w dowolnym momencie. Od chwili wyjścia z kościoła, po pierwszy taniec, czy nawet jako przerwę między posiłkami, gdy goście będą siedzieli przy stolikach. Bańki na wesele mogą stać się też wspaniałą ozdobą sesji zdjęciowej i filmu będącego piękną pamiątka na długie lata.

Nim jednak przejdę do profesjonalnych pokazów wykonywanych przez animatorów na naszym weselu, koniecznie zachęcam do sprawdzenia oferty mini-zestawów weselnych, które można rozdać naszym wspaniałym gościom. Są to zazwyczaj malutkie buteleczki, które można po prostu ustawić dookoła talerzy gości i poprosić wodzireja czy osobę prowadzącą wesele, aby w odpowiednim momencie zachęcić uczestników tego ważnego wydarzenia do wspólnej zabawy.

Przykład takich produktów przedstawiam poniżej, ich cena to 28 zł za 48 sztuk – jednak przy zakupie większej ilości zawsze będzie taniej! Aby przejść do konkretnego produktu wystarczy kliknąć w obrazek!

mini bańki mydlane na wesele w formie torciku dla gości
 

 

 

 

 

Każdy może poczuć się jak dziecko w trakcie takiej zabawy. Przyglądanie się takiemu pokazowi może przenieść nas w czasy, w których były one najlepszą rozrywką, a każdy z nas prowadził wesołe i beztroskie życie. Rozpraszając bańki mydlane ślub nabierze klimatu pełnego tajemniczości i romantyzmu. Może przenieść wszystkich gości w cudowny i bajkowy świat. Jednak samemu ciężko zorganizować to tak obszernie, dlatego warto zostawić to profesjonalistom.

Najlepiej sprawdzi się profesjonalny pokaz baniek mydlanych

Dla jak najlepszego efektu na weselu, możemy wybrać na przykład profesjonalny pokaz, bądź – jak niedawno zrobili nasi przyjaciele na swoim weselu – nawet rozdać gościom po buteleczce płynu. Dzięki temu pokażemy zarówno najmłodszym, jak i dorosłym, że takie malutkie banieczki są tylko zapowiedzią tego, co jeszcze będzie ich czekało tego konkretnego wieczoru. Gwarantuję, że obie opcje z całą pewnością spotkają się z dużym entuzjazmem każdego gościa.

Bańki mydlane na wesele – cena jest uzależniona od animatora

Jeśli zdecydujemy się na bańki mydlane na wesele cena będzie uzależniona od tego, czy będzie to profesjonalnie przeprowadzony pokaz przez animatora, czy sami to zorganizujemy w formie zabawy. Zakup samego zestawu może wahać się w granicach od 50 zł wzwyż. W zależności od tego na jaką wielkość i jakość się zdecydujemy. Zaś jeśli chodzi o sam pokaz baniek mydlanych cena ustalana jest indywidualne.

Uzależniona jest od czasu trwania i stopnia trudności, a także od tego na jaki program zdecydują się Młodzi.

Pokaz baniek mydlanych posiada w swojej ofercie co raz większa ilość animatorów.

Wystarczy poszukać takich, którzy profesjonalnie zajmują się organizacją i obsługą takich oto pokazów. Dzięki takiemu przedstawieniu wszyscy goście będą mogli podziwiać niesamowite przedstawienie, którego głównymi bohaterami może zostać nie tylko para młoda, ale także każdy z zaproszonych.

Możemy zdecydować się tylko na bańki mydlane dla dzieci

Możemy sprecyzować, że całe przedstawienie będzie się odbywało na przykład przy stolikach przeznaczonych dla najmłodszych. Wtedy właśnie zostanie wszystko przygotowane pod bańki mydlane dla dzieci.

Bańki mydlane stanowią ogromną frajdę dla dzieci!

Są przez nie uwielbiane od wieków. Niesamowitą zabawą jest bieganie za nimi i rozbijanie ich. W dzisiejszych czasach wspaniałą atrakcją jest „zamykanie” dziecka w takiej wielkiej bańce. Podczas takiej zabawy można zobaczyć jak wygląda świat z wnętrza takiej ogromnej mydlanej bańki.

Lub po prostu wkomponować je w weselną zabawę

Podczas takich pokazów możemy przenieść wszystkich w kolorowy i wesoły świat baniek mydlanych. Bańki staną się przeźroczystymi balonikami, długimi wężami, ogromnymi bańkami, które znajdują się wewnątrz innej, jeszcze większej bańki. Wszystkie te elementy wzbijając się w powietrze stworzą niesamowite widowisko, które każdy zapamięta do końca życia. Przeogromne bańki, gdy pojawią się w blasku słońca będą zachwycały pięknymi odcieniami i pełną paletą mieniących się kolorów.

Pokaz baniek mydlanych – cena nie zachęca, ale…

Standardowo przeciętny koszt oscyluje w granicach od 300 złotych za jedną godzinę pokazu. Należy jednak zwrócić uwagę, czy podana cena obejmuje wszystkie materiały i akcesoria, które będą potrzebne do zrealizowania programu, na który się zdecydujemy. A także, czy ta kwota pokrywa koszta atestowanych płyt, obsługi i całego przygotowania imprezy i miejsca na nią.

Przed podpisaniem umowy dokładnie ustal wszystkie szczegóły!

Wszelkich ustaleń należy zawsze dokonać przed imprezą, aby później nie pojawiły się jakieś niedomówienia. Używane podczas pokazu płyny powinny być bezpieczne i posiadać atesty. Jeśli płyn nie jest kupowany w postaci gotowej, należy sprawdzić, czy składniki z których został stworzony są w 100% bezpieczne dla ludzi, a także dla środowiska.

Podsumowując – warto czy nie?

Naszym zdaniem jeżeli chcecie sprawić, aby Wasze wesele różniło się czymś od tych wszystkich sobotnich imprez – zdecydowanie warto. Jak wszyscy wiemy każdy z wielkim zapałem śledzi los ogromnych baniek, które lecą gdzieś wysoko i rozpryskują się w kaskadę kropelek. Nikt nie potrafi siedzieć na miejscu widząc tyle latających baniek. Jako pierwsi w pogoń za nimi wyruszają najmłodsze dzieci. Polują na nie i je rozbijają śmiejąc się przy tym i bawiąc. Magiczna bańkowa przygoda potrafi wciągnąć także tych bardziej dojrzałych. I zachęcić ich do wstania od stolików i wzięcia udziału w pokazie, co jak wiadomo czasami jest nie lada wyzwaniem.

Wszystkich zainteresowanych pokazem baniek mydlanych na własnym weselu lub innej uroczystości – kierujemy do formularza kontaktowego. Udzielimy tam odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *